• Stawiamy

  na łapy!

 • Stawiamy

  na łapy!

 • Stawiamy

  na łapy!

 • Stawiamy

  na łapy!

Menu główne tabs

Rehabilitacja i bieżnia wodna

Jako jedyni posiadamy bieżnię wodną PHYSIO-TECH pozwalającą na ćwiczenia wzmacniające mięśnie i poprawiające ogólną kondycję  bez obciążania stawów i kręgosłupa. Bieżnia wodna to również możliwość skutecznego odchudzania zwierząt.

 

Bieżnia wodna to najefektywniejsza forma fizjoterapii stosowana we współczesnej medycynie weterynaryjnej.

 
 
 

Przychodnia weterynaryjna

Oferta Psychodni to nie tylko rehabilitacja. W naszej przychodni weterynaryjnej oferujemy również szeroki zakres badań i usług, między innymi:

 

Zabiegi profilaktyczne
Choroby wewnętrzne

Chirurgia miękka

RTG/USG

Terapia IRAP

Ortopedia

Neurologia

Dermatologia

Stomatologia

Wystawianie paszportów i znakowanie zwierząt

 

Pielęgnacja

W Psychodni oferujemy zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez profesjonalną groomerke z wieloletnim doświadczeniem Panią Dominikę Michnikowską. 

Zakres pielęgnacji:

 • kąpiele pielęgnacyjne
 • kąpiele lecznicze
 • strzyżenie psów i kotów
 • trymowanie psów
 • obcinanie pazurów
 

Sklep

W naszym sklepie oferujemy sprzęt i akcesoria rehabilitacyjne renomowanych producentów, karmy, środki do pielęgnacji, smycze, legowiska, kuwety oraz wiele innych. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.
 

Nasza oferta
 

Akcesoria rehabilitacyjne

O nas

Psychodnia jako priorytetowe traktuje indywidualne podejście do pacjenta, przebiegu wizyty i leczenia. Podstawą dobrej pracy jest stały, życzliwy sobie, pacjentom i ich właścicielom zaangażowany w pracę zespół. Opiekunowie zwierząt nie czują się w Psychodni anonimowi, co pozytywnie wpływa na wzajemne relacje i zaufanie do naszych działań i terapii.
 
Psychodnia jest stworzonym i kierowanym przez lekarza weterynarii Martę Labudę nowoczesnym ośrodkiem diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zwierząt, w którym pracują doświadczeni lekarze weterynarii i fizjoterapeuci. 
Zawsze podejmowaliśmy pionierskie wyzwania i pionierskie kroki, dlatego jako pierwsza lecznica weterynaryjna w Warszawie oferowaliśmy od 2020 roku małoinwazyjne zabiegi laparoskopii. Psychodnia od 2010 roku była również pierwszym w Warszawie i trzecim w Polsce ośrodkiem rehabilitacji zwierząt. Wiemy dobrze, że do szczęścia potrzebna pacjenta i jego właścicieli konieczne jest nie tylko wszechstronna diagnostyka i skuteczne leczenie, ale i fizjoterapia. I choć ta ostatnia kojarzy się głównie z rehabilitacją stosowaną u ludzi, to właśnie fizjoterapia skutecznie poprawia jakość życia psów i innych zwierząt, usprawniając narząd ruchu, łagodząc ból i likwidując stany zapalne. Fizjoterapia i ćwiczenia na bieżni wodnej stanowią również nieodzowną część treningów psów sportowych oraz poprawy jakości życia seniorów.
 
A wszystko po to by z naszej przychodni weterynaryjnej zwierzęta wychodziły szczęśliwe.
Psychodnia. Stawiamy na łapy.

Masz pytanie? zadzwoń!

(22) 833 26 24