Personel

 • lek.wet.
  Marta Labuda

  Właścicielka Psychodni.

   

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 1997roku. Już jako studentka odbywała staże kliniczne zarówno w Polsce jak i zagranicą min na Oddziale Intesywnej Terapii UC Davis California. Przez kilka lat pracowała także w Klinice Małych Zwierząt SGGW na oddziale chirurgicznym. Specjalizuje się w neurologii, rehabilitacji i chirurgii małych zwierząt, stale poszerzając umiejętności i wiedzę. Uczestniczy w kursach i szkoleniach , odbyła staż w specjalistycznej klinice neurologicznej „Jaggy” u dr Petra Srenka (dipl ECVN), oraz ukończyła kurs rehabilitacji zwierząt we Wrocławiu. Empatyczna, z ogromną troską podchodzi do wszystkich swoich podopiecznych, zawsze stara  się nieść pomoc i ulgę potrzebującym pacjentom. Właścicielka zawsze uśmiechniętego labradora Kamela, oraz trzech statecznych kotów: Einsteina, Piszczały i Małpy.

 • lek.wet.
  Marta Pęczalska

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2005 roku i od tego czasu pracowała w kilku warszawskich lecznicach zajmując się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych małych zwierząt. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i konferencjach naukowych. Jej pasją jest diagnozowanie i leczenie chorób wewnętrznych psów kotów, a szczególnie dermatologia, endokrynologia. Z wielkim zaangażowaniem i empatią podchodzi do pacjentów. Dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek, tak aby postawić właściwe rozpoznanie i wdrożyć właściwe leczenie.
  W wolnym czasie chętnie jeździ na rowerze, a zimą uprawia narciarstwo. Właścicielka nieokiełznanego psa Saby i czarnej kotki Kazi.

 • dr hab. n.wet
  Beata Degórska

  Zawód lekarza weterynarii zawsze mnie fascynował na tyle, że nie miałam wątpliwości, co będzie przedmiotem moich studiów i przyszłej pracy. Nie bez wpływu na moje zainteresowanie chirurgią miał mój nauczyciel akademicki - prof. Zdzisław Kłos. Początkowo zaangażowałam się w chirurgię koni, ale różne koleje losu spowodowały, że ostatecznie zajęłam się chirurgią i ortopedią małych zwierząt. Prototyp węglowej protezy stawu biodrowego psa był przedmiotem moich badań i pracy doktorskiej. Do dziś stawy biodrowe psów i ich dysplazja cieszą się moim szczególnym zainteresowaniem. Kontakt ze zwierzętami i możliwość pomocy im daje mi olbrzymią satysfakcję i mobilizuje do nieustannego podnoszenia kwalifikacji, co jest przydatne nie tylko w pracy akademickiej, ale także w prywatnej praktyce lekarsko - weterynaryjnej.

 • lek.wet.
  Maja Kochlewska

  Ukończyłam studia weterynaryjne w Warszawie w 2019 roku, z czego 2 lata odbyłam na uczelni w Barcelonie. Szczególnie interesuje mnie anestezjologia i intensywna terapia, ale staram się rozwijać w różnych kierunkach medycyny weterynaryjnej. Od 16 roku życia szkoliłam się do pracy ratowniczej z psami, prowadziłam zajęcia dla dzieci m.in. z bezpiecznej komunikacji z psami. Temat medycyny i pracy behawioralnej zawsze był dla mnie bardzo ciekawy. Poza czasem spędzonym na zgłębianiu weterynaryjnej wiedzy lubię bawić się muzyką, prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, poznawać Polskę i inne kraje.

 • lek.wet.
  Małgorzata Nestorowicz - Marczak

  Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2016 roku. Od piątego roku studiów rozpoczęłam naukę ultrasonografii uczestnicząc w licznych seminariach i kursach,  jako wolny słuchacz spędziłam wiele godzin  w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po otrzymaniu dyplomu ukończyłam staż w jednej z warszawskich lecznic, gdzie miałam możliwość doskonalenia swoich umiejętności ultrasonograficznych. Od 2017r. rozpoczęłam samodzielną praktykę ultrasonograficzną w Warszawie. Dodatkowo zajmuję się organizacją oraz częścią merytoryczną kursów i wykładów ultrasonograficznych organizowanych dla lekarzy weterynarii z całej Polski, będąc często trenerem podczas części praktycznej warsztatów. Stale uczestniczę w kursach i wyjazdach. Ultrasonografia jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją, dlatego podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych i pracy z pacjentami poświęcam dużo czasu. Prywatnie jestem właścicielką trzech ciągle mruczących kotów – Antosia, Dafki i Matyldy.

 • lek.wet.
  Michał Szczygielski

  Studia weterynaryjne ukończyłem w 2014 roku na wydziale weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od uzyskania dyplomu postanowiłem, że anestezjologia będzie głównym kierunkiem mojego rozwoju i konsekwentnie realizuje to postanowienie.
  Pracowałem w kilku warszawskich przychodniach i klinikach m.in. na bloku operacyjnym w Klinice Małych Zwierząt SGGW. Od 2017 roku dbam o bezpieczeństwo i spokojny sen pacjentów podczas operacji  w Psychodni.
  Swoją wiedzę pogłębiam na szkoleniach i sympozjach z zakresu anestezjologii weterynaryjnej , ukończyłem kursu specjalizacyjny organizowany przez VASTA.
  Prywatnie właściciel dwóch adoptowanych kotów Klopsa i Fiolki, oraz kilkunastu włochatych ptaszników.

 • lek.wet.
  Alicja Gajosz

  Zajmuję się stomatologią weterynaryjną oraz chirurgią twarzowo-szczękową. Jestem absolwentką Warszawskiego wydziału Medycyny Weterynaryjnej oraz członkiem European Veterinary Dental Society, zrzeszającego stomatologów weterynaryjnych z całej Europy. Ukończyłam wiele kursów, warsztatów oraz staży, z tego zakresu w Polsce i za granicą m.in. w Kopenhadze, Edynburgu, Lizbonie, Dublinie, Maladze oraz Utrechcie, dzięki temu mogłam się uczyć od najlepszych lekarzy z tej dziedziny na Świecie.

 • Lek. wet.
  Nina Nawrot-Frymus
  Studia weterynaryjne ukończyłam w 2014 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Już podczas studiów do moich szczególnych zainteresowań należała kardiologia. Stale poszerzam wiedzę i umiejętności z tego zakresu, uczestnicząc w wielu szkoleniach w Polce i za granicą. Obecnie jestem w trakcie realizacji kursu Cardiology organizowanego przez ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies), gdzie mogę pogłębiać wiedzę kardiologiczną od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.
  Prywatnie – miłośniczka jazdy konnej oraz właścicielka uroczej Kimi- pieska rasy Beagle.
 • Zoofizjo-terapeuta
  Anna Równy

  Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunki Fizjoterapia. Ukończyłam Studium Fizjoterapii Zwierząt gdzie otrzymałam tytuł zoofizjoterapeuty. Miłość do zwierząt przerodziła się w pasję, która zdecydowała o kierunku mojej ścieżki zawodowej. Chętnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach, konferencjach, warsztatach. Najpiękniejszym momentem dodającym mi skrzydeł i dalszej motywacji jest chwila gdy widzę jak moi podopieczni wracają do sprawności. Stale angażuje się w pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzakom. Jestem dumną właścicielką adoptowanej Maszy. W wolnych chwilach jestem pasjonatką aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. 

 • ZOOFIZJO-TERAPEUTA
  Dominika Kukulska
  Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie w 2004r, zyskując tytuł magistra fizjoterapii. Od kilkunastu lat pracuję w jednym z warszawskich szpitali.
  Po ukończeniu Studium Fizjoterapii Zwierząt w 2016r rozpoczęłam współpracę z Psychodnią. Praca z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, a zwłaszcza z seniorami daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
  Prywatnie zwierzęta są ze mną od najmłodszych lat. Obecnie jestem właścicielką cudownych, adoptowanych zwierzaków: kocicy- Kreski, terierowatego kundelka- Gai oraz kota- Dextera.
 • ZOOFIZJO-TERAPEUTA
  Zuzanna Wielądek
  Jestem absolwentką kierunku Zoofizjoterapia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Miłość do zwierząt oraz sportu poskutkowała wieloletnim doświadczeniem w jeździectwie, które upewniło mnie w przekonaniu, że chcę pracować ze zwierzętami. W czasie studiów wykorzystywałam każdą możliwość na obserwowanie pracy z pacjentami, a także aktywnie uczestniczyłam w szkoleniach i seminariach rehabilitacji zwierząt. W mojej pracy najbardziej lubię patrzeć, jak pacjenci stopniowo odzyskują sprawność. Każda kolejna wizyta potrafi mnie pozytywnie zaskoczyć, a także nauczyć czegoś nowego. Obecnie jestem właścicielką kotki Pusi, a wolnych chwilach tańczę i podróżuję.
 • ZOOFIZJO-TERAPEUTA
  Katarzyna Izbicka
  W 2019 roku ukończyłam kurs Zoofizjoterapeuty Psów i Kotów w Studium Fizjoterapii Zwierząt. Odbyłam praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt - Animal Active oraz w Psychodni. Jestem studentką Stosowanej Psychologii Zwierząt na Uniwersytecie Warszawskim. Wciąż się kształcę i zdobywam nową wiedzę uczestnicząc w kursach i seminariach. Odkąd pamiętam zwierzęta były moją największą pasją. Jeździłam konno ponad dziesięć lat. Później razem z moimi psami weszłam w świat wystaw i psich sportów. Od dwóch lat czynnie trenuję agility. Jako opiekunka „psiego sportowca” zaczęłam mocno angażować się w dbanie o jego kondycję fizyczną, przygotowanie organizmu na duży wysiłek. Tak narodził się w mojej głowie pomysł studiowania fizjoterapii. Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Nie wyobrażam sobie siebie gdzie indziej.
 • ZOOFIZJO-TERAPEUTA
  Iga Radzimowska
  W 2019 roku ukończyłam wydział nauk o zwierzętach SGGW. Ukończyłam kurs zoofizjoterapii oraz zoopsychologii. Zwierzęta towarzyszyły mi od dzieciństwa, a od kilku lat prowadzę dom tymczasowy dla psów po przejściach.
  W wolnych chwilach staram się podróżować i poznawać różne kultury, a jednym z moich najbardziej niezapomnianych przeżyć był wolontariat w rezerwacie dzikich zwierząt w Botswanie.
 • tech. wet.
  Magda Kubiak
  Jestem dyplomowanym Technikiem Weterynarii oraz absolwentką Wydziału Psychologii UW. 
  W związku z tym, że najwięcej satysfakcji od zawsze dawała mi praca ze zwierzętami, ukończyłam również Studium Psychologii Zwierząt ICRAHB oraz odbyłam kurs z Ratownictwa Weterynaryjnego.
  Wraz z koleżankami ze Studium założyłyśmy 6 lat temu Fundację ANIWEL, w której działamy na rzecz dobrostanu zwierząt, głównie skupiając się na edukacji ludzi w tym temacie. W ramach Fundacji jestem koordynatorem 2 projektów - szkolenia z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej oraz corocznej konferencji "Dzikie zwierzęta wśród nas".
  Prywatnie jestem opiekunką 2 adopciaków - Lakiego i Klusi, mamą 10 miesięcznego Ignasia, fanką pieczenia ciast, ciasteczek i tortów oraz zagorzałą wielbicielką Nowej Zelandii, którą już raz udało mi się odwiedzić.
 • tech. wet.
  Kateryna Shashkova

  W 2020 roku ukończyłam Technikum Weterynarii w Radomiu. I od tego momentu ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w praktyce. Pracując z naszymi zwierzakami staram się dbać o ich komfort i nawiązanie z nimi dobrego kontaktu dla dalszej jak najmniej stresowej współpracy. Zwierzęta są moją pasją i zamierzam związać swoją przyszłość z medycyną weterynaryjną, żebyś zapełnić naszym kochanym czworonogam zdrowe i długie życie.

 • recepcja
  Gabriela Rindler

  Zwierzęta towarzyszą mi od zawsze. Miłość do czworonogów przerodziła się we współpracę z PSYCHODNIĄ. Praca w lecznicy weterynaryjnej umożliwia mi zdobywanie nowych doświadczeń oraz różnorodnej wiedzy, jednocześnie spełniając marzenie o niesieniu pomocy zwierzętom. W Psychodni zajmuję się pracą w recepcji, opieką i pomocą przy pacjentach w gabinecie lekarskim oraz prowadzeniem sklepu z artykułami dla zwierząt. Chętnie pomogę w doborze odpowiedniej diety dostosowanej do potrzeb Państwa pupila, a dla każdego dzielnego pacjenta zawsze znajdę czas za zasłużone pieszczoty oraz pysznego smakołyka. Obecnie sama jestem posiadaczką wspaniałego, adopcyjnego psiego duetu - Lali i Bąbla.

 • recepcja
  Anna Ulanowska

  Od wielu lat pracuje w recepcji lecznicy weterynaryjnej. Bardzo chętnie doradzę każdemu psu i kotu odpowiednią karmę, stosowną do wieku lub schorzenia. Pomogę przy wyborze idealnej zabawki jak i najlepszego zabezpieczenia przeciw kleszczom. Zawsze interesowałam się psychologią i prawami zwierząt, ukończyłam studium psychologii zwierząt ICRAHB. Od 22 lat jestem wegetarianką Prywatnie jestem opiekunką shiby Hoshi. Ze swoim psem pracuje wyłącznie metodami pozytywnymi. Chciałabym dać przykład, że nawet psa trudnej rasy można wychować na wspaniałego towarzysza będąc jego partnerem nie właścicielem. Naszym wspólnym sukcesem jest tegoroczny start w zawodach Rally-o. Przed nami  treningi z zakresu nosework. Moim największym hobby są podróże, marzę o zobaczeniu słonia na wolności.

 • praktykantka
  Marta Adamkowska
  Jestem uczennicą w technikum weterynaryjnym. Posiadam pierwszą kwalifikację zawodową, która obejmuje uprawnienia z zakresu chowu, hodowli i inseminacji. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy przed weterynaryjnej oraz kurs wstęp do zoopsychologii. W przyszłości swoją ścieżkę kariery wiąże ze studiami lekarskimi w dziedzinie weterynarii. Od wielu lat jeżdżę konno, a od 4 lat jestem właścicielką klaczy Chromatyny.