Personel

 • lek.wet.
  Marta Labuda

  Właścicielka Psychodni.

   

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 1997roku. Już jako studentka odbywała staże kliniczne zarówno w Polsce jak i zagranicą min na Oddziale Intesywnej Terapii UC Davis California. Przez kilka lat pracowała także w Klinice Małych Zwierząt SGGW na oddziale chirurgicznym. Specjalizuje się w neurologii, rehabilitacji i chirurgii małych zwierząt, stale poszerzając umiejętności i wiedzę. Uczestniczy w kursach i szkoleniach , odbyła staż w specjalistycznej klinice neurologicznej „Jaggy” u dr Petra Srenka (dipl ECVN), oraz ukończyła kurs rehabilitacji zwierząt we Wrocławiu. Empatyczna, z ogromną troską podchodzi do wszystkich swoich podopiecznych, zawsze stara  się nieść pomoc i ulgę potrzebującym pacjentom. Właścicielka zawsze uśmiechniętego labradora Kamela, oraz trzech statecznych kotów: Einsteina, Piszczały i Małpy.

 • lek.wet.
  Marta Pęczalska

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2005 roku i od tego czasu pracowała w kilku warszawskich lecznicach zajmując się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych małych zwierząt. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i konferencjach naukowych. Jej pasją jest diagnozowanie i leczenie chorób wewnętrznych psów kotów, a szczególnie dermatologia, endokrynologia. Z wielkim zaangażowaniem i empatią podchodzi do pacjentów. Dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek, tak aby postawić właściwe rozpoznanie i wdrożyć właściwe leczenie.
  W wolnym czasie chętnie jeździ na rowerze, a zimą uprawia narciarstwo. Właścicielka nieokiełznanego psa Saby i czarnej kotki Kazi.

 • dr hab. n.wet
  Beata Degórska

  Zawód lekarza weterynarii zawsze mnie fascynował na tyle, że nie miałam wątpliwości, co będzie przedmiotem moich studiów i przyszłej pracy. Nie bez wpływu na moje zainteresowanie chirurgią miał mój nauczyciel akademicki - prof. Zdzisław Kłos. Początkowo zaangażowałam się w chirurgię koni, ale różne koleje losu spowodowały, że ostatecznie zajęłam się chirurgią i ortopedią małych zwierząt. Prototyp węglowej protezy stawu biodrowego psa był przedmiotem moich badań i pracy doktorskiej. Do dziś stawy biodrowe psów i ich dysplazja cieszą się moim szczególnym zainteresowaniem. Kontakt ze zwierzętami i możliwość pomocy im daje mi olbrzymią satysfakcję i mobilizuje do nieustannego podnoszenia kwalifikacji, co jest przydatne nie tylko w pracy akademickiej, ale także w prywatnej praktyce lekarsko - weterynaryjnej.

 • lek. wet.
  Ewa Pietrasińska - Lazurko

  Ukończyłam studia w 2010 roku. Od zawsze wiedziałam, że będę leczyć zwierzęta. Weterynaria to moja pasja i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. Już podczas studiów pracowałam w lecznicach i klinikach warszawskich . Odbyłam staż zagraniczny w The Royal School of Veterinary Studies w Edynburgu.Nieustannie rozwijam swoje umiejętności z zakresu kardiologii i ultrasonografii zwierząt podczas licznych kursów i szkoleń, żeby móc lepiej diagnozować swoich Pacjentów. Uczestniczę też w sympozjach i konferencjach z zakresu medycyny weterynaryjnej.Jestem  mamą dwóch cudownych dziewczyn :)Uwielbiam oglądanie seriali z Mężem, czytanie książek, żeglowanie i Mazury z komarami włącznie, gotowanie i planszówki przy sushi z Przyjaciółmi.

 • lek.wet.
  Maria Barcikowska

  Zawód lekarza weterynarii od zawsze był moim marzeniem, a z czasem stał się pasją.
  Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie ukończyłam w 2016 roku, równocześnie zdobywając uprawnienia zoofizjoterapeuty w Studium Fizjoterapii Zwierzat.
  Chirurgia, razem z niezbędną w niej precyzją, zafascynowała mnie już na studiach.  Umiejętności chirurgiczne zdobywam na szkoleniach  w kraju a także na prestiżowych europejskich kursach chirurgicznych organizowanych przez ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies). Wpojone mi wysokie standardy opieki nad pacjentem chirurgicznym wcielam codziennie w życie w naszej lecznicy. Mimo tego, że to chirurgia jest moją największą pasją, z przyjemnością przyjmuję także pacjentów internistycznych. W gabinecie jestem empatyczna, zaangażowana i cierpliwa, a na pacjenta patrzę zawsze holistycznie. Poza pracą jestem pancią trójnogiego goldena Fadzia i odratowanego za młodu w Psychodni kota Lokusia.

 • Zoofizjo-terapeuta
  Anna Bartoszko

  Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunki Fizjoterapia. Ukończyłam Studium Fizjoterapii Zwierząt gdzie otrzymałam tytuł zoofizjoterapeuty. Miłość do zwierząt przerodziła się w pasję, która zdecydowała o kierunku mojej ścieżki zawodowej. Chętnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach, konferencjach, warsztatach. Najpiękniejszym momentem dodającym mi skrzydeł i dalszej motywacji jest chwila gdy widzę jak moi podopieczni wracają do sprawności. Stale angażuje się w pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzakom. Jestem dumną właścicielką adoptowanej Maszy. W wolnych chwilach jestem pasjonatką aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. 

 • ZOOFIZJO-TERAPEUTA
  Dominika Kukulska
  Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie w 2004r, zyskując tytuł magistra fizjoterapii. Od kilkunastu lat pracuję w jednym z warszawskich szpitali.
  Po ukończeniu Studium Fizjoterapii Zwierząt w 2016r rozpoczęłam współpracę z Psychodnią. Praca z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, a zwłaszcza z seniorami daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
  Prywatnie zwierzęta są ze mną od najmłodszych lat. Obecnie jestem właścicielką cudownych, adoptowanych zwierzaków: kocicy- Kreski, terierowatego kundelka- Gai oraz kota- Dextera.
 • Zoofizjo-terapeuta
  Maria Walewska

  W Psychodni pracuję od 2012 roku jako fizjoterapeuta zwierząt łącząc pracę zawodową ze swoimi pasją i zainteresowaniami (głównie neurologia). W codziennej pracy z neurologicznymi i ortopedycznymi pacjentami z zaburzeniami neuro-mięśniowymi i mięśniowo-szkieletowymi szczególny nacisk kładę na ćwiczenia kinezyterapeutyczne. Doświadczenie nieustannie utwierdza mnie w przekonaniu, iż każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i dobrania osobistego planu rehabilitacji, gdyż konkretne schorzenie przeważnie ma odmienne podłoże przyczynowo-skutkowe u każdego czworonoga. W przywracaniu sprawności pacjentom nigdy nie poddaję się i nie uznaję kompromisów: jak coś robię to zawsze na 100%. W celu poszerzania wiedzy i umiejętności uczestniczę w krajowych i zagranicznych konferencjach weterynaryjnych i rehabilitacyjnych, szkoleniach oraz warsztatach doskonalenia zawodowego. Poza sferą zawodową jestem miłośniczką wypraw rowerowych, surfingu oraz fotografii analogowej.

 • lek.wet.
  Michał Szczygielski

  Studia weterynaryjne ukończyłem w 2014 roku na wydziale weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od uzyskania dyplomu postanowiłem, że anestezjologia będzie głównym kierunkiem mojego rozwoju i konsekwentnie realizuje to postanowienie.
  Pracowałem w kilku warszawskich przychodniach i klinikach m.in. na bloku operacyjnym w Klinice Małych Zwierząt SGGW. Od 2017 roku dbam o bezpieczeństwo i spokojny sen pacjentów podczas operacji  w Psychodni.
  Swoją wiedzę pogłębiam na szkoleniach i sympozjach z zakresu anestezjologii weterynaryjnej , ukończyłem kursu specjalizacyjny organizowany przez VASTA.
  Prywatnie właściciel dwóch adoptowanych kotów Klopsa i Fiolki, oraz kilkunastu włochatych ptaszników.

 • lek.wet.
  Małgorzata Nestorowicz - Marczak

  Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2016 roku. Od piątego roku studiów rozpoczęłam naukę ultrasonografii uczestnicząc w licznych seminariach i kursach,  jako wolny słuchacz spędziłam wiele godzin  w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po otrzymaniu dyplomu ukończyłam staż w jednej z warszawskich lecznic, gdzie miałam możliwość doskonalenia swoich umiejętności ultrasonograficznych. Od 2017r. rozpoczęłam samodzielną praktykę ultrasonograficzną w Warszawie. Dodatkowo zajmuję się organizacją oraz częścią merytoryczną kursów i wykładów ultrasonograficznych organizowanych dla lekarzy weterynarii z całej Polski, będąc często trenerem podczas części praktycznej warsztatów. Stale uczestniczę w kursach i wyjazdach. Ultrasonografia jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją, dlatego podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych i pracy z pacjentami poświęcam dużo czasu. Prywatnie jestem właścicielką trzech ciągle mruczących kotów – Antosia, Dafki i Matyldy.

 • lek.wet.
  Alicja Gajosz

  Zajmuję się stomatologią weterynaryjną oraz chirurgią twarzowo-szczękową. Jestem absolwentką Warszawskiego wydziału Medycyny Weterynaryjnej oraz członkiem European Veterinary Dental Society, zrzeszającego stomatologów weterynaryjnych z całej Europy. Ukończyłam wiele kursów, warsztatów oraz staży, z tego zakresu w Polsce i za granicą m.in. w Kopenhadze, Edynburgu, Lizbonie, Dublinie, Maladze oraz Utrechcie, dzięki temu mogłam się uczyć od najlepszych lekarzy z tej dziedziny na Świecie.

 • tech. wet.
  Natalia Małecka

  Ukończyłam Technikum Weterynaryjne w Piasecznie  w 2015 roku. Od tego czasu pracuje w lecznicach pomagając lekarzom i dokładając wszelkich starań, żeby wizyty były dla zwierzaków, jak najmniej stresujące. Aby rozumieć swoich podopiecznych jeszcze lepiej  w 2019 roku ukończyłam kurs Zoopsychologii. Gdy nie pracuje, lubię chodzić na długie spacery z Brusiem i Ptysią a także na zajęcia fitness.

 • recepcja
  Gabriela Rindler

  Zwierzęta towarzyszą mi od zawsze. Miłość do czworonogów przerodziła się we współpracę z PSYCHODNIĄ. Praca w lecznicy weterynaryjnej umożliwia mi zdobywanie nowych doświadczeń oraz różnorodnej wiedzy, jednocześnie spełniając marzenie o niesieniu pomocy zwierzętom. W Psychodni zajmuję się pracą w recepcji, opieką i pomocą przy pacjentach w gabinecie lekarskim oraz prowadzeniem sklepu z artykułami dla zwierząt. Chętnie pomogę w doborze odpowiedniej diety dostosowanej do potrzeb Państwa pupila, a dla każdego dzielnego pacjenta zawsze znajdę czas za zasłużone pieszczoty oraz pysznego smakołyka. Obecnie sama jestem posiadaczką wspaniałego, adopcyjnego psiego duetu - Lali i Bąbla.

 • recepcja
  Anna Ulanowska

  Od wielu lat pracuje w recepcji lecznicy weterynaryjnej. Bardzo chętnie doradzę każdemu psu i kotu odpowiednią karmę, stosowną do wieku lub schorzenia. Pomogę przy wyborze idealnej zabawki jak i najlepszego zabezpieczenia przeciw kleszczom. Zawsze interesowałam się psychologią i prawami zwierząt, ukończyłam studium psychologii zwierząt ICRAHB. Od 22 lat jestem wegetarianką Prywatnie jestem opiekunką shiby Hoshi. Ze swoim psem pracuje wyłącznie metodami pozytywnymi. Chciałabym dać przykład, że nawet psa trudnej rasy można wychować na wspaniałego towarzysza będąc jego partnerem nie właścicielem. Naszym wspólnym sukcesem jest tegoroczny start w zawodach Rally-o. Przed nami  treningi z zakresu nosework. Moim największym hobby są podróże, marzę o zobaczeniu słonia na wolności.

 • groomerka
  Iwona Okraska

  Zajmuję się stylizacją psów zarówno krótko - jak i długowłosych a także kotów. Stylizuje szatę według preferencji Klienta oraz wg wzorców FCI. Mam na uwadze przede wszystkim wygodę i komfort Państwa pupila, dlatego każdy zabieg jest wykonywany bez pośpiechu, w spokojnej atmosferze, przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu, narzędzi i kosmetyków.