Personel

 • lek.wet.
  Marta Labuda

  Właścicielka Psychodni.

   

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 1997roku. Już jako studentka odbywała staże kliniczne zarówno w Polsce jak i zagranicą min na Oddziale Intesywnej Terapii UC Davis California. Przez kilka lat pracowała także w Klinice Małych Zwierząt SGGW na oddziale chirurgicznym. Specjalizuje się w neurologii, rehabilitacji i chirurgii małych zwierząt, stale poszerzając umiejętności i wiedzę. Uczestniczy w kursach i szkoleniach , odbyła staż w specjalistycznej klinice neurologicznej „Jaggy” u dr Petra Srenka (dipl ECVN), oraz ukończyła kurs rehabilitacji zwierząt we Wrocławiu. Empatyczna, z ogromną troską podchodzi do wszystkich swoich podopiecznych, zawsze stara  się nieść pomoc i ulgę potrzebującym pacjentom. Właścicielka zawsze uśmiechniętego labradora Kamela, oraz trzech statecznych kotów: Einsteina, Piszczały i Małpy.

 • lek.wet.
  Marta Pęczalska

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2005 roku i od tego czasu pracowała w kilku warszawskich lecznicach zajmując się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych małych zwierząt. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i konferencjach naukowych. Jej pasją jest diagnozowanie i leczenie chorób wewnętrznych psów kotów, a szczególnie dermatologia, endokrynologia. Z wielkim zaangażowaniem i empatią podchodzi do pacjentów. Dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek, tak aby postawić właściwe rozpoznanie i wdrożyć właściwe leczenie.
  W wolnym czasie chętnie jeździ na rowerze, a zimą uprawia narciarstwo. Właścicielka nieokiełznanego psa Saby i czarnej kotki Kazi.

 • dr hab. n.wet
  Beata Degórska

  Zawód lekarza weterynarii zawsze mnie fascynował na tyle, że nie miałam wątpliwości, co będzie przedmiotem moich studiów i przyszłej pracy. Nie bez wpływu na moje zainteresowanie chirurgią miał mój nauczyciel akademicki - prof. Zdzisław Kłos. Początkowo zaangażowałam się w chirurgię koni, ale różne koleje losu spowodowały, że ostatecznie zajęłam się chirurgią i ortopedią małych zwierząt. Prototyp węglowej protezy stawu biodrowego psa był przedmiotem moich badań i pracy doktorskiej. Do dziś stawy biodrowe psów i ich dysplazja cieszą się moim szczególnym zainteresowaniem. Kontakt ze zwierzętami i możliwość pomocy im daje mi olbrzymią satysfakcję i mobilizuje do nieustannego podnoszenia kwalifikacji, co jest przydatne nie tylko w pracy akademickiej, ale także w prywatnej praktyce lekarsko - weterynaryjnej.

 • lek.wet.
  Maria Barcikowska

  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej (SGGW) w 2016 roku. Równocześnie zdobyła uprawnienia Zoofizjoterapeuty w Studium Fizjoterapii Zwierząt. Zawód lekarza weterynarii od dziecka był jej marzeniem,  a potem stał się pasja. Dlatego już w czasie studiów uczestniczyła w praktykach, konferencjach i kursach starając się możliwie jak najbardziej poszerzać swoją  wiedzę. Jej głównymi zainteresowaniami  są opieka nad pacjentami internistycznymi ,chirurgia  i leczenie zaburzeń ruchu u psów i kotów o podłożu  ortopedycznym  i neurologicznym. Interesuje się też medycyną niekonwencjonalną rozwijając się w tym  kierunku na kursach i warsztatach.
  Empatyczna, uśmiechnięta i rzetelna zawsze stara się  według swojej najlepszej wiedzy pomagać pacjentom,  a ich właścicieli wspierać. Prywatnie jest właścicielką dwóch schroniskowych psich przystojniaków: dojrzałego seniora Dropsa i pełnego energii Precla.

 • Zoofizjo-terapeuta
  Maria Walewska

  W Przychodni i Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt „Psychodnia” pracuje od 2012 roku. Wykwalifikowany fizjoterapeuta małych zwierząt, członek Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów.
  Regularnie uczestniczy w krajowych, zagranicznych konferencjach weterynaryjnych i rehabilitacyjnych, szkoleniach oraz warsztatach doskonalenia zawodowego. Główne zainteresowania to neurologia oraz nowe metody i procesy usprawniania poruszania się zwierząt z zaburzeniami neuro-mięśniowymi i mięśniowo-szkieletowymi. W swojej codziennej pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi szczególny nacisk stawia na ćwiczenia kinezyterapeutyczne.
  W wolnym czasie miłośniczka wypraw rowerowych oraz fotografii analogowej.

 • Zoofizjo-terapeuta
  Anna Bartoszko

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunki Fizjoterapia. Ukończyła Studium Fizjoterapii Zwierząt gdzie zdobyła tytuł zoofizjoterapeuty. Miłość do zwierząt przerodziła się w pasję, która zdecydowała o kierunku ścieżki zawodowej.  Członek związku zoofofizjoterapeutów. Chętnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach, konferencjach, warsztatach. Łączy pracę zoofizjoterapeuty z opiekunem zwierząt. Stale angażuje się w pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzakom. Obecnie posiadaczka wspaniałego sznaucera Korka. W wolnych chwilach pasjonatka aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.