Psychodnia

Psychodnia jako priorytetowe traktuje indywidualne podejście do pacjenta, przebiegu wizyty i leczenia. Podstawą dobrej pracy jest stały, życzliwy sobie, pacjentom i ich właścicielom zaangażowany w pracę zespół. Opiekunowie zwierząt nie czują się w Psychodni anonimowi, co pozytywnie wpływa na wzajemne relacje i zaufanie do naszych działań i terapii.
 
Psychodnia jest stworzonym i kierowanym przez lekarza weterynarii Martę Labudę nowoczesnym ośrodkiem diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zwierząt, w którym pracują doświadczeni lekarze weterynarii i fizjoterapeuci. 
Zawsze podejmowaliśmy pionierskie wyzwania i pionierskie kroki, dlatego jako pierwsza lecznica weterynaryjna w Warszawie oferowaliśmy od 2020 roku małoinwazyjne zabiegi laparoskopii. Psychodnia od 2010 roku była również pierwszym w Warszawie i trzecim w Polsce ośrodkiem rehabilitacji zwierząt. Wiemy dobrze, że do szczęścia potrzebna pacjenta i jego właścicieli konieczne jest nie tylko wszechstronna diagnostyka i skuteczne leczenie, ale i fizjoterapia. I choć ta ostatnia kojarzy się głównie z rehabilitacją stosowaną u ludzi, to właśnie fizjoterapia skutecznie poprawia jakość życia psów i innych zwierząt, usprawniając narząd ruchu, łagodząc ból i likwidując stany zapalne. Fizjoterapia i ćwiczenia na bieżni wodnej stanowią również nieodzowną część treningów psów sportowych oraz poprawy jakości życia seniorów.
 
A wszystko po to by z naszej przychodni weterynaryjnej zwierzęta wychodziły szczęśliwe.
Psychodnia. Stawiamy na łapy.